top of page
ucef-background.png

Результати 31-го сезону CLA EuroCup з кіберфутболу: Перемога хорватів відкриває нові горизонти для CLA Україна

CyberLive!Arena в черговий раз дозволила своїм шанувальникам відчути гострі відчуття від участі в змагальному середовищі, провівши 31-й сезон турніру з кіберфутболу CLA EuroСup. 31-й сезон завершився, давайте зануримося в його результати:


Цього разу перші місця розділили гравці CLA Хорватії, перемогу здобув Th3Prod1gy, а Banderas та польський гравець Majkel посіли друге та третє місця відповідно.


Хоча українські гравці не посіли перших місць, вони показали гідні результати, серед яких варто відзначити Ganger_29, який, на жаль, не зміг досягти вершини, програвши Banderas у близькій грі.


Головна мета ФКЗУ - забезпечити стрімкий розвиток української кіберспортивної сцени. Саме тому ми активно підтримуємо різноманітні заходи на кшталт турніру CLA EuroСup. Ми віримо, що це створює найкраще конкурентне середовище, де наші гравці можуть самовдосконалюватися та демонструвати свої навички, а також піднімає український кіберспорт на міжнародний рівень.


Вітаємо український дивізіон за дійсно надихаючий виступ. Ми знаємо, що це заохотить гравців CLA Україна прагнути до нових висот і поставить їх на шлях до перемоги в майбутньому 31-му сезоні CLA EuroCup з кіберфутболу. Якщо вам цікаво стежити за успіхами наших гравців, відвідайте сторінку турніру на сайті CyberLive!Arena за посиланням: https://www.cyberarena.live/uk/cla-eurocup


З повагою,

Команда ФКЗУ

Comments


bottom of page