top of page
ucef-background.png

Оголошені результати 7-го сезону CLA EuroCup з кіберфутболу: вміння польських гравців вразили всіх

Із завершенням 7-го сезону CLA EuroСup, CyberLiveArena! знову довела свою здатність створити один з найзахоплюючіших міжнародних турнірів з кіберфутболу. Давайте більш детально розглянемо результати.

Гравці польського дивізіону цього разу зайняли топові позиції. Ostat став чемпіоном, стрімко завершивши плей-офф серією у чотири перемоги підряд. Schabson зайняв друге місце, а Majkel замкнув Топ-3.

Хоча в українських гравців і не вийшло зайняти призові місця, вони все ж продемонстрували вражаючу боротьбу і точно не були легкою перешкодою для своїх супротивників.

Наразі UCEF продовжує розвивати українську кіберспортивну сцену, підтримуючи івенти, як CLA EuroСup, що виводять українські імена на міжнародний рівень. Ми також продовжимо забезпечувати найвищий рівень чесної гри та якості турнірів, в яких беруть участь українські гравці.

Наша команда вітає польський дивізіон із заслуженим успіхом. Ми віримо, що він тільки надихне наших гравців подолати виклик у наступному 8-му сезоні CLA EuroСup. Якщо ви маєте бажання прослідкувати за прогресом наших гравців, ви можете відвідати сторінку турніру на веб-сайті CyberLive!Arena за адресою: https://www.cyberarena.live/cla-eurocup

З найкращими побажаннями,

Команда UCEF

Comentarios


bottom of page