top of page
ucef-background.png

CyberLive!Arena оголошує переможців 3-го сезону СLA EuroCup

Ми раді повідомити про завершення 3-го сезону CLA EuroCup - міжнародного турніру, в якому найкращі кіберспортсмени з усієї Європи змагаються за чемпіонські титули. Конкуренція була напруженою, і представники Хорватії продемонстрували свої виняткові навички, забезпечивши собі вражаючі позиції на п'єдесталі пошани.


TUNA13 з CLA Хорватія став чемпіоном, посівши перше місце на турнірі. JokerTole, також з тієї ж команди, зробив значний внесок, посівши друге місце. Banderas, ще один гравець з CLA Хорватія, посів третє місце.


Українські гравці відважно боролися, але їм не пощастило. Незважаючи на їхній винятковий талант і відданість справі, вони зіткнулися з труднощами, які стали на заваді їхньому успіху. Тим не менш, їхня непохитна відданість справі та стійкість залишили приємний слід у кіберспортивній спільноті.


Ми хотіли б висловити щиру подяку всім гравцям, організаторам та вболівальникам, які зробили 3-й сезон CLA EuroCup незабутнім. Їх пристрасть і відданість кіберспорту зробили цю подію приголомшливим успіхом.


Слідкуйте за новинами UCEF, щоб дізнатись більше цікавих новин, інтерв'ю та репортажів зі світу кіберспорту. Разом ми продовжимо сприяти розвитку кіберспорту в Україні та за її межами.


З найкращими побажаннями,

Команда UCEFComments


bottom of page