КІБЕРСПОРТ 

Масове явище майбутнього, яке відчутно впливає на світ вже зараз. 
Кіберспортивні змагання давно вийшли за межі локальних розваг спільноти геймерів — сьогодні це професійний спорт. 
Спорт без кордонів, абсолютно інклюзивний для всіх бажаючих, незалежно від статі, віку та соціального статусу. 

 
MISSION

МІСІЯ

Місією нашої організації є розвиток і популяризація кіберспорту в Україні, а також його просування на міжнародній арені. 


Кіберспортсмени активно розвивають локальну
інфраструктуру — саме тому серед пріоритетних завдань нашої організації особливе місце займають виявлення, підтримка і супровід молодих талантів на шляху до омріяної слави і чемпіонських титулів. 

ABOUT

ПРО НАС

Репутація
Інновації
Технологічність
Люди
Професіоналізм
Якість

ФЕДЕРАЦІЯ КІБЕРСПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ УКРАЇНИ (ФКЗУ) — це ентузіасти, професійні спортсмени та фахівці, об'єднані спільною метою. 

Репутація

Ми здійснюємо ретельний контроль за дотриманням усіх норм, правил та регламентів з метою створення умов для проведення чесних і справедливих кіберспортивних змагань. 

Ми цінуємо свою репутацію і тому співпрацюємо виключно з організаціями та компаніями, які поділяють наші цінності і чесні по відношенню до власної аудиторії.

Технологічність

Програмні продукти власної розробки дозволяють стежити за ходом наших змагань в реальному часі, обробляти статистику та агрегувати результати кожного матчу. 

Професіоналізм

Наша експертиза у сфері організації кіберспортивних змагань підтверджена багаторічною практикою. Наша команда завжди із задоволенням ділиться своїм досвідом, ми завжди відкриті до нових пропозицій. 

Якість 

Постійне вдосконалення - головне кредо нашої організації. Ми систематично покращуємо якість наших турнірів, роблячи їх більш видовищними за допомогою інноваційних технологій!

Інновації

Ми заохочуємо інноваційні підходи до роботи, які допомагають нам сягати нових професійних висот. Ми вітаємо інноваційні рішення на всіх етапах реалізації проекту — від створення ідеї до її втілення в життя. Інновації — це один з оплотів нашого існування та розвитку.

Люди

Ми підтримуємо позитивну міжособистісну атмосферу взаємної довіри, надійності і відповідальності на всіх рівнях, сприяємо професійному зростанню кожного кіберспортсмена!

 
LEAGUES

ЛІГИ

Наша команда допомагає створювати і розвивати кіберспортивні ліги і турніри, сприяє зростанню ком'юніті.
 

Турніри різних форматів - від класичних протистоянь на ПК до консольного геймінгу - стали частиною життя кожного з нас..

 
TEAM1235213.jpg

КОМАНДА

Згуртована команда, що складається з професіоналів - людей, які мають за своїми плечима понад 10 років досвіду в сфері управління проектами, інформаційних технологій, організації подій і маркетингу, готових до підкорення будь-яких вершин.

Frame 173.png
 

КОМІТЕТ ЧЕСНОЇ ГРИ

Ми реалізуємо заходи по уникненню порушень, що впливають на результати змагань. Повага до суперника, до правил гри, самоконтроль кіберспортсмена в умінні адекватно сприймати будь-який результат гри змагання і стримуванні емоцій - це фундамент спортивної поведінки, а рівні стартові умови - це запорука чесності в усіх турнірах.

Frame 180.png
 
CONTACTS

КОНТАКТИ

м. Київ, 04076

пр-т. Степана Бандери 8, б1
contacts@ucef.org.ua

Інформація відправлена. Дякуємо!

Ви можете подати запит або скаргу на учасника турніру через форму зворотнього зв'язку.