top of page
ucef-background-about-us.png

НАША МІСІЯ

ФКЗУ прагне зробити Україну світовим лідером у сфері кіберспорту шляхом створення інноваційної платформи для розвитку молодих талановитих кіберспортсменів, а також розбудови потужного ком'юніті навколо неї. Окрім того, ми пильно слідкуємо за дотриманнями етичних стандартів та правил чесної гри під час кіберспортивних змагань, просуваємо ідеї культурного різноманіття та інклюзивності, а також рівних можливостей для всіх, хто прагне досягнути успіху в цій сфері.

НАША КОМАНДА

ucef-team-oleksandr-zorin
ucef-team-yaroslav-vozniuk
ucef-team-ihor-lobko

Олександр Зорін

Президент

Лідер ФКЗУ, контролює операційну діяльністю федерації. Визначає бачення та завдання ФКЗУ і працює над реалізацією стратегій, спрямованих на досягнення цих цілей. Надзвичайно захоплений кіберспортом і відданий ідеї росту та розвитку індустрії.

Ярослав Вознюк

Генеральний секретар

Відповідальний за виконання адміністративних завдань UCEF та дотримання політик і регламентів. Проводить відбіркові матчі та контролює організацію кіберспортивних заходів і змагань. Зосереджений на деталях, має сильні комунікативні навички, відданий цілям і принципам федерації.

Ігор Лобко

Головний суддя

Стежить за тим, щоб усі кіберспортивні змагання проводилися з дотриманням правил чесної гри, а гравці поводили себе згідно зі стандартами спортивної етики. Остання інстанція в усіх суперечках, що стосуються геймплея, порушень правил. та конфліктних ситуацій. Залишається об'єктивним та неупередженим у навіть у надзвичайно стресових ситуаціях.

Федерація кіберспортивних заходів України (ФКЗУ)

ЩО НАС ОБ'ЄДНУЄ?

МАЙСТЕРНІСТЬ Працюючи над глобальною стратегією розвитку кіберпорту в Україні, або організовуючи черговий локальний турнір - ми завжди однаково викладаємось на всі сто, адже прагнемо досконалості в усьому, що робимо

Працюючи над глобальною стратегією розвитку кіберпорту в Україні, або організовуючи черговий локальний турнір - ми завжди однаково викладаємось на всі сто, адже прагнемо досконалості в усьому, що робимо.

МАЙСТЕРНІСТЬ

Чесність, прозорість та етика завжди на першому місці у наших ділових відносинах, включаючи взаємодію з конкурентами та партнерами.

ЧЕСНІСТЬ

Ми цінуємо творчий підхід до будь-яких задач, а також всіляко сприяємо діджиталізації процесів в сфері кіберспортивного менеджменту.

ІННОВАЦІЇ

КОМІТЕТ ЧЕСНОЇ ГРИ

Комітет чесної гри, що діє при ФКЗУ, виступає гарантом дотримання принципів чесної гри та здорової конкуренції під час проведення кіберспортивних змагань. Окрім того, комітет займається просвітницькою діяльністю, мета якої - формування у гравців правильного світогляду та, як наслідок, підримка позитивної змагальної атмосфери у лізі.

ucef-team-dmytro-shapko
ucef-team-valentyn-karpenko
ucef-team-kyrylo-tretiak

Дмитро Шапко

Член комітету

Професійний баскетболіст, кандидат у майстри спорту України з баскетболу. Учасник Кубка України з баскетболу та Першої Ліги чемпіонату України з баскетболу. Відзначився неодноразовими перемогами та помітними виступами як на обласних, так і на всеукраїнських змаганнях.

Валентин Карпенко

Голова комітету

Професійний баскетболіст, кандидат у майстри спорту України. Змагався у таких чемпіонатах України з баскетболу, як Суперліга та Перша ліга де здобув нагороди за свої виступи. Приймає та затверджує всі рекомендаційні рішення в рамках Комітету.

Кирило Третяк

Член комітету

Досвідчений кіберспортивний експерт, який брав участь у турнірах NBA 2K21 та NBA 2K22. Цінує етичність, моральність та чесну боротьбу в кіберспорті.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

Будь ласка, заповніть форму, і наш представник зв'яжеться з вами найближчим часом.

просп. Степана Бандери, 8, корпус 1 Київ 04076 Україна

bottom of page