top of page

Нестримний марш Ganger_29 у плей-оффі 32-го сезону турніру CLA EuroCup з кіберфутболу

Ласкаво просимо до нашого щотижневого огляду турніру CLA EuroCup з кіберфутболу. Минулі сезони відзначалися помітною відсутністю  українських гравців у Топ-3, але ми раді повідомити , що ситуація змінилася. Давайте уважніше розглянемо фінальну турнірну таблицю.

Ветеран українского дивізіону CLA Ganger_29 став беззаперечним чемпіоном 32-го сезону. Стартувавши у Верхній сітці, він не залишив жодного шансу своїм суперникам, впевнено перемагаючи всіх, з ким стикався, і стрімко дійшов до фіналу. Там він зустрівся з Gruby, сильним гравцем з хорватського дивізіону CLA. Після запеклої дуелі Ganger_29 здобув перемогу з рахунком 2:1 і став володарем кубка. Третє місце посів ще один видатний хорватський гравець, Banderas.

Ми раді бачити український дивізіон знову на вершині. Сподіваємося, що це тільки початок. Щоденні відбіркові змагання наступного сезону вже розпочалися. Слідкуйте за їх перебігом тут: https://www.cyberarena.live/uk/cla-eurocup