top of page
ucef-background.png

BiZzoN_98 здобуває бронзу у 22-му сезоні турніру CLA EuroCup з кіберфутболу

З наближенням 22-го сезону CLA EuroCup з кіберфутболу наша команда рада поділитися коротким оглядом основних подій. Цей сезон продемонстрував справжню суть духу суперництва в рамках турніру CLA EuroCup, де кожен дивізіон доклав максимум зусиль у гонитві за перемогою. Давайте більш детально розглянемо підсумкову турнірну таблицю.


Перше місце посів новачок хорватського дивізіону Gruby, який приєднався до команди CLA в середині січня. Друге місце посів польський гравець Neerven. Третє місце здобув українець BiZzoN_98, який продемонстрував чудовий результат, обійшовши відомого польського гравця Schabson.


ФКЗУ продовжує підтримувати турнір CLA EuroCup, надаючи чудову платформу для українських талантів, щоб вони могли проявити себе. Ми ще раз щиро вітаємо Gruby з його фантастичним дебютом. Ми з нетерпінням чекаємо на його майбутні досягнення.


Крім того, нагадуємо, що щоденні відбіркові змагання наступного сезону вже тривають. Дізнавайтеся результати першими на сайті https://www.cyberarena.live/uk/cla-eurocup.


З повагою,

Команда ФКЗУ


Comments


bottom of page