top of page
ucef-background.png

BiZzoN_98 перемагає у кваліфікації ESUL: Підсумки турніру

Минулої середи завершився фінальний етап відбіркових змагань до турніру ESEL#1 FIFA23. Організований Українською лігою кіберспорту (ESUL), турнір мав щедрий призовий фонд у 20 000 гривень і право на участь у майбутньому чемпіонаті ESEL#1 з призовим фондом $2500 для 4-х найкращих гравців.


Конкуренція була серйозною. Поміж 32 гравців було багато відомих імен, таких як Kingsman, Atlanta_g23, dm1trena00 та один з найтитулованіших українських гравців FIFA Yozhyk. CLA була представлена членами свого українського дивізіону: BiZzoN_98, D3VA та Ganger_29.

Турнір розпочався з групового етапу. Там гравці зійшлися в кругових матчах, після чого відбувся плей-офф Bo3 з одним вибуванням. Для того, щоб глядачам було цікаво, фінал був зіграний у форматі Bo5.


Груповий етап пройшов для наших гравців без суттєвих труднощів. Попри високий рівень суперників і прикру поразку BiZzoN_98 через технічні несправності, всі вони успішно пройшли далі, здобувши кожен по 3+ перемоги.


Плей-офф ще більше закріпив позиції CLA в цьому турнірі, оскільки як Ganger_29, так і BiZzoN_98 змогли виграти свої матчі проти dm1trena00 і kivich49. Окремої уваги заслуговує поєдинок між D3VA та Yozhyk. Всі їхні матчі переходили в овертайми, що свідчить про напруженість боротьби. D3VA та Yozhyk продемонстрували свою видатну майстерність та міцну волю, проте

D3VA врешті-решт зміг вирвати перемогу, впевнено завершивши серію з рахунком 2:0. Перемога над таким досвідченим суперником підкреслює здатність D3VA показувати високий рівень гри в найскладніших умовах.


У півфіналі вирішувалося, хто отримає шанс поборотися за звання абсолютного чемпіона. Спочатку Ganger_29 зіграв з BiZzoN_98, що виявилося справжнім випробуванням для обох гравців. Цей поєдинок був сповнений напругою та захопливими моментами, і BiZzoN_98 довелося продемонструвати неабияку стійкість, щоб вийти переможцем з рахунком 2:1 та пройти далі. Слідом за ним впевнену перемогу здобув і D3VA, обігравши свого опонента xxZUBASTIK_91xx в обох матчах.


Третє місце в турнірі посів Ganger_29! Перший матч виявився по-справжньому напруженою битвою, в якій Ganger_29 зміг вирвати перемогу з рахунком 3:2. Одразу після цього він продовжив свій винятковий виступ, здобувши перемогу над xxZUBASTIK_91xx з рахунком 4:2. Заслужене третє місце підтверджує неабиякий талант Ganger_29. Вітаємо його з цим досягненням і бажаємо подальших успіхів у майбутніх змаганнях!


Фінальна серія між BiZzoN_98 і D3VA виявилася дуже яскравою, демонструючи справжній потенціал і здібності гравців CLA. Перший матч був напруженим і завершився перемогою BiZzoN_98 з рахунком 4:3. Це показало, що обидва гравці можуть боротися на рівних і викладатимуться на повну під час фіналу. У другому матчі BiZzoN_98 продовжив свою дивовижну серію, здобувши стрімку перемогу з рахунком 3:1. Третій матч був особливо ефектним, він розпочався з переваги BiZzoN_98 з рахунком 6:0. Однак D3VA не здався і дав гідну відсіч, майже зрівнявшись, але все ж таки завершивши матч з близьким рахунком 6:5. Таким чином, перемогу в турнірі здобув BiZzoN_98, який виборов 10 000 гривень, а D3VA посів почесне друге місце, отримавши 6 000 гривень.


Ми пишаємося фантастичним виступом наших гравців. Ми впевнені, що вони продемонструють схожі результати на майбутньому чемпіонаті ESEL#1.


З повагою,

команда UCEF

Comments


bottom of page