top of page
ucef-background.png

Фінал третього сезону турніру CLA EuroCup з кібербаскетболу: Хорватські гравці святкують перемогу

Із закінченням ще одного захопливого сезону CLA EuroCup з кібербаскетболу наші глядачі знову мали змогу спостерігати за неперевершеним виступом усіх учасників. Давайте більш детально зануримося у результати.


Цього разу вершину п'єдесталу зайняв хорватський гравець Octopi, який забезпечив собі перше місце, здолавши чемпіона перших двох сезонів, гравця польського дивізіону KD_23_13, який посів друге місце. Ще один учасник з Хорватії Virovec77 також показав чудовий результат, замкнувши топ-3. Хоча українським гравцям і не вдалося вирватися в лідери, вони, як завжди, продемонстрували гарну боротьбу. Окремо хочемо привітати нашого гравця Fosters23, який в умовах жорсткої конкуренції посів почесне четверте місце.


Діяльність Федерації кіберспортивних заходів України однозначно сприяла зростанню кібербаскетбольної спільноти в Україні. Завдяки нашій активній підтримці майбутнє українського кібербаскетболу виглядає багатообіцяльним. Воно сповнене захоплюючих перспектив для сильних гравців, сприяючи їх подальшому росту та можливості залишити свій слід на кіберспортивній сцені.


Наша команда вітає всіх переможців, ми дуже раді брати участь у такому неймовірному заході. Разом з усіма шанувальниками кіберспорту ми з нетерпінням чекаємо наступних сезонів CLA EuroCup із кібербаскетболу.


З повагою,

Команда UCEF

Commenti


bottom of page