top of page
ucef-background.png

Подорож CLA у UEFA eEURO 2024

Цими вихідними завершився другий етап відбіркового турніру UEFA eEURO 2024 в Україні. У ньому взяли участь близько 80 найкращих гравців у кіберфутбол, які боролися за честь представляти Україну на основному турнірі, який має відбутися в березні. Серед них було також багато гравців CLA, і ми раді представити вам короткий огляд їхньої подорожі.


Загалом з гравців CLA виступили D3VA, Ganger_29, myxlunka, BiZzoN_98, BPBP94, Ke4_official, Pavlinho19, PhoeniX, k1w1Q, Keeviex а також представник тренувального складу CLA - kiser.


Відбіркові змагання були розділені на 2 етапи. Перший етап, у якому взяли участь понад 70 учасників, проходив у форматі Bo1. Незважаючи на жорстку конкуренцію, D3VA, Ganger_29, myxlunka, BiZzoN_98 та BPBP94 потрапили до топ-16. Другий етап кваліфікації проходив у форматі подвійного вибування з двома раундами. Нажаль, саме він виявився для наших гравців останнім.


Загалом, ми дуже пишаємося зусиллями наших хлопців. Зважаючи на високий загальний рівень гравців на турнірі, всі вони продемонстрували неабияку майстерність та волю до перемоги. Ми віримо, що подібні турніри у будь-якому випадку дозволяють їм відточувати майстерність, і ми з нетерпінням чекаємо участі наших гравців у майбутніх турнірах.


З повагою,

Команда ФКЗУ

Comments


bottom of page