top of page
ucef-background.png

CyberLive!Arena запустила турніри з кібербаскетболу у форматі «EuroCup»

CyberLive!Arena рада повідомити про старт турніру EuroCup з кібербаскетболу, який є продовженням відомої серії CLA EuroCup. Гравці з України, Хорватії та Польщі, за підтримки Федерації кіберспортивних заходів України, беруть участь у турнірі з кібербаскетболу.


Турнір EuroCup має цікавий формат, який до останього триматиме вболівальників у напрузі. Змагання розпочнуться зі щоденних відбіркових матчів, які проходитимуть протягом двох тижнів з понеділка по п'ятницю з 6 ранку до 9 вечора. Гравці змагатимуться в кругових дивізіонних турнірах, у режимі Play Now на рівні "Superstar". Чотири найкращі гравці з кожного дивізіону вийдуть до групового етапу.


Матчі групового етапу відбуватимуться кожні два тижні по суботах з 8:00 до 16:00. Гравці, розбиті на три групи, зустрічатимуться між собою у форматі "кожен з кожним" у форматі BO2. Матчі відбуватимуться на рівні "Суперзірка" в режимі "Моя команда". У грі також будуть діяти обмежені правила. Лише два найкращі гравці з кожної групи отримають путівку до наступного етапу, а решта попрощаються з турніром.


Вершина турніру, матчі “Фіналу шести”, відбуваються кожні два тижні по неділях з 8:00 до 16:00. Саме тут гравці, що залишилися, вступають у серію матчів BO2. Врешті-решт, лише один гравець виявиться вище за інших і стане чемпіоном турніру CLA EuroCup з кібербаскетболу.


Будьте в курсі всіх подій на офіційному сайті CLA. Перевірте розділ турніру CLA EuroCup eBasketball, щоб побачити результати, статистику гравців та багато іншого. Слідкуйте за успіхами своїх улюблених гравців і будьте в курсі останніх оновлень на сайті https://www.cyberarena.live/ru/cla-eurocup. Щоденні відбіркові матчі 1-го сезону розпочалися минулого тижня, а фінал відбудеться цими вихідними, не пропустіть захоплююче видовище!


З найкращими побажаннями,

команда UCEF


Comments


bottom of page