top of page
ucef-background.png

D3VA продовжує перемагати у 9-му сезоні CLA EuroCup з кіберфутболу

Дев'ятий сезон CLA EuroCup з кіберфутболу завершився, і глядачі нарешті можуть перевести подих, оскільки цей турнір виявився видовищною подією з численними поворотами на шляху до фіналу. Давайте більш детально розглянемо результати.


Попри те, що це тільки його другий сезон в CLA, D3VA вже встиг зробити собі ім’я, після того, як дійшов до другої позиції минулого разу. Однак у цьому сезоні D3VA вдалося завоювати чемпіонство, після запеклої сутички з видатним хорватським гравцем Banderas, залишивши друге місце за ним. Третє місце посів представник польського дивізіону Majkel.


Ми пишаємося тим, що Україна вперше за багато сезонів взяла золото. Дякуємо D3VA за дивовижний виступ. Ми впевнені, що це тільки початок, і він продовжить свою подорож до вершини. Зі свого боку, ми й надалі будемо підтримувати подібні заходи. Нашою головною метою залишається розвиток та популяризація кіберспортивної сцени в Україні, а також створення належного конкурентного середовища, де українські гравці можуть постійно підвищувати свій рівень.


За успіхами наших гравців ви можете спостерігати самостійно за посиланням: https://www.cyberarena.live/cla-eurocup


З повагою,

Команда UCEF

Comentários


bottom of page