top of page
ucef-background.png

Fisherman здобув перше місце у 22-му сезоні CLA EuroCup з кібербаскетболу

Вчора завершився черговий, 22-й сезон турніру CLA EuroCup з кібербаскетболу. Цього разу хорватський дивізіон був на своєму піку, зайнявши більшість місць у Фіналі Шести. Давайте більш детально розглянемо фінальну турнірну таблицю.


Перше місце посів відомий хорватський гравець Skeletron. Протягом багатьох сезонів поспіль він стабільно фінішував у Топ-3, і ось тепер він нарешті здобув чемпіонство, повторивши свій дивовижний результат  з 14-го сезону. Друге місце зайняв ще один відомий хорватський гравець, Fisherman. Попри закінчення своєї неймовірної переможної серії, він все одно відіграв надзвичайно добре і недобрав до чемпіонства лише одне очко EuroCup. Відразу за ним на третьому місці розташувався ще один хорватський претендент, Virovec77.


Окремо хотілося б відзначити найсильнішого учасника CLA Україна, The_Professor, який в черговий раз зумів увійти до Фіналу шести, забезпечивши присутність українського дивізіону у фінальній підсумковій таблиці. Гравці CLA EuroCup продовжують дивувати нас, з кожним сезоном приносячи в гру щось нове. Ми вважаємо, що саме ця непередбачуваність є запорукою успіху турніру CLA EuroCup, який раз за разом змушує вболівальників переживати незабутні емоції.


Нагадуємо, що наступний сезон вже в грі. За його результатами ви можете слідкувати на сайті https://www.cyberarena.live/uk/cla-eurocup


З повагою,

Команда ФКЗУ

コメント


bottom of page