top of page
ucef-background.png

Gruby здобуває золото у 29-му сезоні турніру CLA EuroCup з кіберфутболу

Ще один тиждень, ще один короткий підсумок останнього сезону турніру CLA EuroCup з кіберфутболу. Цей сезон виявився особливо складним для українського дивізіону. Проте спочатку, давайте більш ретельно подивимося на підсумкову турнірну таблицю.


Перше місце посів Gruby, відомий гравець хорватського дивізіону. Друге місце посів ще один хорватський гравець TUNA13, а замкнув трійку лідерів польський гравець dewidek. Ми також хотіли б відзначити виступ українського гравця D3VA. Він здолав низку іменитих суперників, включаючи колишніх чемпіонів EuroCup Majkel і Banderas. На жаль, за крок до трійки лідерів його зупинив dewidek.


Хоча гравці CLA Україна не змогли дійти до фіналу в цьому сезоні, вони, безумовно, виявилися грізними супротивниками. Цей досвід лише додасть їм рішучості, і ми з нетерпінням чекаємо, як він вплине на майбутні сезони.


Нагадаємо, що наступний сезон турніру CLA EuroCup з кіберфутболу вже розпочався. Слідкуйте за результатами в нашому блозі або на сайті https://www.cyberarena.live/uk/cla-eurocup 


З повагою,

Команда ФКЗУ

Comments


bottom of page