top of page
ucef-background.png

Octopi залишається непереможним: Підсумки 5-го сезону турніру CLA EuroCup з кібербаскетболу

Завершення п'ятого сезону CLA EuroCup з кібербаскетболу принесло багато емоцій нашим глядачам по всьому світу. CyberLive!Arena в котрий раз довела свою здатність створювати одні з найяскравіших кібербаскетбольних подій в Європі. Без зайвих зволікань, давайте зануримося у фінальну турнірну таблицю!


Примітно, що трійка лідерів 5-го сезону повторює результати попереднього сезону, і хорватський гравець Octopi продовжує свою дивовижну серію перемог. Нагадаємо, що це його третя перемога поспіль. Друге місце знову опинилося в руках KD_23_13. Українські гравці також продемонстрували потужну гру в цьому сезоні, особливо варто відзначити Fosters23, який зміг втриматися на третьому місці.


Ми безмежно пишаємося рівнем, якого змогли досягти українські гравці та турнір CLA EuroCup в цілому. Напруга посилюється з кожним наступним сезоном, демонструючи справжню пристрасть і самовіддачу всіх гравців.


Ми віримо, що цей сезон був лише затишшям перед бурею, і майбутній 6-й сезон CLA EuroCup з кібербаскетболу стане сюрпризом для багатьох з нас. Приєднуйтесь і вболівайте за наших гравців разом з нами за посиланням: https://www.cyberarena.live/cla-eurocup


З повагою,

Команда UCEF

Comments


bottom of page