top of page

Тріумф польського дивізіону: Ostat здобуває золото у 26-му сезоні CLA EuroCup з кіберфутболу

Ми раді представити вам підсумки захоплюючого 26-го сезону CLA EuroCup з кіберфутболу. Цей сезон був сповнений цікавих матчів та вражаючих зустрічей. Давайте розглянемо фінальну турнірну таблицю.

Перше місце посів багаторазовий чемпіон CLA EuroCup з Польщі, Ostat. У фінальному матчі він зустрівся з іншою польською легендою, Neerven, і переміг, залишивши останнього на другому місці. Відомий хорватський гравець TheKum53 посів третє місце. Ми також хочемо відзначити участь відомого українського гравця D3VA, який, попри те, що не потрапив до Топ-3, зумів обіграти іншого сильного польського конкурента, Majkel

ФКЗУ і надалі продовжує підтримувати такі заходи, як CLA EuroCup, оскільки вони надають нашим гравцям ідеальну платформу для вдосконалення навичок та конкуренції на міжнародному рівні. Це повністю відповідає нашій меті - популяризації кіберспортивної сцени в Україні.

Тим часом наступний сезон вже розпочався. Слідкуйте за нашим блогом, або перевіряйте результати самостійно на сайті https://www.cyberarena.live/uk/cla-eurocup