top of page
ucef-background.png

Українські гравці показали сильну гру у другому сезоні турніру CLA EuroCup з кібербаскетболу

Другий сезон турніру CLA EuroCup з кібербаскетболу добіг кінця, залишивши любителів баскетболу в захваті. Аналізуючи підсумкову турнірну таблицю, відзначимо вражаючі результати, досягнуті гравцями з усіх дивізіонів CLA.


KD_23_13 з CLA Польща знову здобув перемогу, посівши перше місце в цьому сезоні. Хорватський дивізіон також показав неабиякі вміння та непохитну відданість спорту: Octopi та Virovec77 посіли друге та третє місця, відповідно. Хоча CLA Україна цього сезону трохи не дотягнула до трійки лідерів, неймовірний виступ Nazgul приніс йому почесне 4-те місце у фінальному заліку, засвідчивши його талант і дух суперництва впродовж усього турніру.


Підсумовуючи досягнення другого сезону, варто відзначити наполегливість та завзяття українських гравців, а також незмінну підтримку з боку Федерації кіберспортивних заходів України. Відбіркові змагання на наступний сезон вже тривають, і український дивізіон має ще один шанс заявити про себе у світі кібербаскетболу. Ми висловлюємо найкращі побажання всім учасникам і закликаємо їх скористатися моментом і викластися на повну в гонитві за успіхом.


З повагою,

Команда UCEF


Comments


bottom of page